Zapraszam na spacer fotograficzny w Piasecznie

10 września 2011 roku zapraszam Was, na spacer fotograficzny Piaseczno w obiektywie, połączony z grą fotograficzna, która odbędzie się w Piasecznie i najbliższych okolicach. Jeżeli lubisz robić zdjęcia, chcesz poznać Piaseczno oraz osoby o podobnych zainteresowaniach, lubisz aktywnie spędzać wolny czas – zapraszam na sobotni spacer z aparatem w ręku, który rozpocznie się o godz. 10.00, przy fontannie na Placu Piłsudskiego w Piasecznie.

Piaseczno w obiektywie - spacer fotograficzny w Piasecznie
Piaseczno w obiektywie - spacer fotograficzny w Piasecznie

Aby wziąć udział w spacerze fotograficznym, należy zapisać się, wypełniając formularz zgłoszeniowy, którzy jest dostępny na stronie: zapisy na spacer fotograficzny. Po zarejestrowaniu się, otrzymasz status uczestnika spaceru, który będzie mógł wziąć udział m.in. w konkursie fotograficznym zorganizowanym po spacerze. Liczba uczestników spaceru ograniczona jest do 50 osób.

Zdjęcie ze spaceru fotograficznego w Warszawie
Zdjęcie ze spaceru fotograficznego w Warszawie

Wrześniowy spacer fotograficzny w Piasecznie, jest inicjatywą prywatną mieszkańców gminy Piaseczno, którzy są tym samym organizatorami spaceru: Paweł Krawiecki (Audaux), Dariusz Kropacz (DaRo) oraz ja. Więcej informacji na temat spaceru fotograficznego, można przeczytać na łamach Serwisu Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego, który objąl patronat medialny nad spacerem: spacer fotograficzny gra fotograficzna w Piasecznie i Zalesiu Dolnym.

W imieniu organizatorów, zapraszam 10 września 2011 roku na spacer fotograficzny w Piasecznie.

2 odpowiedzi na “Zapraszam na spacer fotograficzny w Piasecznie”

  1. Wielkimi krokami zbliża się 10 września, czyli dzień w którym odbędzie się spacer fotograficzny połączony z grą fotograficzną. Wysłałem mail z informacją i planem dnia, do wszystkich osób, które zapisały się na spacer (jeżeli ktoś nie otrzymał, to proszę o informację). Zapraszam w sobotę 10 września 2011 roku, o godz. 10.00 na Plac Piłsudskiego (przy fontannie) w Piasecznie. Zabierzcie ze sobą aparat, dobry humor i wygodne buty. Do zobaczenia.

  2. Po spacerze, przygotowaliśmy konkurs fotograficzny pt.: NAJCIEKAWSZE ZDJĘCIE ZE SPACERU FOTOGRAFICZNEGO. Wśród otrzymanych zdjęć, wybraliśmy trzy najciekawsze, oraz przyznaliśmy jedno wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy Michałowi, Wojtkowi, Małgorzacie oraz Karolinie, których zdjęcia zostały wyróżnione w konkursie fotograficznym. Wyróżnione zdjęcia, można obejrzeć na łamach serwisu mieszkańców: NAJCIEKAWSZE ZDJĘCIE ZE SPACERU FOTOGRAFICZNEGO.

Możliwość komentowania została wyłączona.