Gala Victory and Glory KickBoxing w Piasecznie

6 listopada 2010 roku w hali sportowej GOSiR Piaseczno, odbyła się międzynarodowa gala Victory and Glory KickBoxing Turniej K-1 Rules, z udziałem zawodników z czołówki polskiego kickboxingu, a także gości zaproszonych z Ukrainy i Białorusi.

Gala KickBoxingu Victory and Glory, była moim pierwszym kontaktem z tego typu zdjęciami. Chciałem przekonać się osobiście, czy obiektywy, którymi dysponuję pozwolą mi zrobić ciekawe zdjęcia sportowe np.: podczas walk. Przetestowałem wszystkie swoje obiektywy i niestety po raz kolejny przekonałem się, że brakuje w moim zestawie jasnego zooma np.: Nikkor AF-S 24-70 2.8G ED. Spośród wszystkich zdjęć, które zrobiłem, kilka postanowiłem opublikować, pozostałe potraktuję, jak materiał do wyciągnięcia wniosków, oraz zwrócenia uwagi na moje błędy, które popełniłem podczas robienia zdjęć z gali. Zapraszam Was do obejrzenia krótkiego fotoreportażu:

+ zdjęcie, na którym zostałem przyłapany przez Szymona Kowalewskiego, w trakcie robienia zdjęć:

autor zdjęcia: Szymon Kowalewski
autor zdjęcia: Szymon Kowalewski

Zachęcam do obejrzenia większej ilości bardzo dobrych zdjęć Szymona: zdjęcia z gali Victory and Glory w Piasecznie. Wyniki z gali znajdziecie w informacji: wyniki gali Victory and Glory, a jeżeli chcecie obejrzeć filmową relację z zawodów, to zapraszam Was na stronę: iTV Piaseczno. Swoich sił z fotoreportażu, próbowała również Sylwia i zachęcam do obejrzenia jej zdjęć: zdjęcia Sylwii.

10 odpowiedzi na “Gala Victory and Glory KickBoxing w Piasecznie”

 1. Fajne nogi na 3 zdjęciu. 😀 Dobry reportaż, a najlepsze ujęcia to foto 10 i 12. Pozdro 🙂

 2. Kilka Twoich zdjęć, jest dobrym uzupełnieniem filmiku na iTVPiaseczno. Foto 12 super!

 3. Zdjęcia fajne, ale trochę mało jest na nich ciosów z kickboxingu, a więcej z boksu.

 4. Brawo Marcinie, jestem pod wrażeniem zdjęcia świetne. Jak zwykle uchwyciłeś emocje – radość, porażkę, wdzięczność, satysfakcję, bezwzględność, mobilizację, współpracę. W bardzo wyraźny sposób przekazałeś chwilę. Super.

 5. Ja swoje zdjęcia zrobiłam w B&W. Teraz widzę, że to był chyba błąd. Fajne kadry. W kolorze Twoje fotki wyglądają lepiej i ciekawiej 🙂 Nie przepadam za robieniem zdjęć reportażowych i myślę, że zostanę jednak przy fotkach portretowych 🙂

 6. @ wszyscy: Dziękuję za odwiedziny i pozostawione komentarze. 🙂

  @ Daniel: Ogniskowe mnie bardzo ograniczyły i przez to, zdjęcia są jak z gali boksu, a nie kickboxingu. Tak jak wspomniałem w informacji, testowałem swoje obiektywy i okazało się, że do zrobienia ciekawego fotoreportażu z walk na ringu, potrzebne są inne ogniskowe. Ja miałem jedynie do dyspozycji teleobiektyw 70-300 mm (robiłem im wszystkie zdjęcia, wyglądające jak z walk boksu), stałka 50 mm (kompletnie nie nadaje się do reportażu), a szerokokątny 10-20 mm (był za szeroki, przez co nie mogłem zrobić zbliżeń i ograniczały mnie liny ringu – kilka zdjęć z niego umieściłem powyżej). Marzy mi się do fotoreportażu – Nikkor AF-S 24-70 mm, ze światłem 2.8G, jednak na razie przerasta moje możliwości finansowe.

  @ Kasiu: Dzięki za akredytację i umożliwienie robienia zdjęć na gali. Udostępnię Ci wszystkie zdjęcia z gali (w tym również Twoje) – link do ich pobrania, prześlę do Ciebie mailem. 🙂

  @ Sylwia: Ja bardzo lubię fotoreportaż, jednak tym razem nie do końca jestem zadowolony z tych zdjęć. Może za jakiś czas, będzie okazja do powtórzenia takich zdjęć z walk na ringu. 😉

 7. Trochę dzieje się w tym naszym Piasecznie 🙂
  Osobiście nie lubię tego typu sportów. Nie rozumiem ich i zrozumieć nie chcę…

  Aby nie ograniczały Cię liny trzeba było wskoczyć na dechy i focić z szerokiego kąta. Miałbyś od razu okazję przetestować swój sprzęt w trudnych warunkach :)))

Możliwość komentowania została wyłączona.