Fotoreportaż z imprezy Recykling Czas Zacząć

4 września 2011 roku, parking przy Urzędzie Miasta zamienił się w ekologiczną krainę dziecięcych zabaw. Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna razem z Urzędem Miasta i Gminy Piaseczno oraz Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych SITA Piaseczno, zorganizowali ekologiczne rozpoczęcie roku szkolnego pt.: Recykling Czas Zacząć.

Imprezę rozpoczęto od oficjalnego otwarcia, którego dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis. Następnie dzieci z Przedszkola nr 1 w Piasecznie razem z burmistrzem, przemaszerowały do Parku przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie, gdzie posadziły pamiątkowe drzewko – dąb. Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy, dla uczestników zostały przygotowane stoiska z zadaniami do wykonania takimi jak malowanie kredą na kostce, rodzinne malowanie na banerach, rebusy, krzyżówki, kolorowanki, malowanie toreb ekologicznych a wszystko w duchu ekologii i dbałości o środowisko naturalne. Więcej możecie obejrzeć na poniższych zdjęciach:

W związku z pytaniami: zdjęć z niedzielnej imprezy jest więcej i będą one przekazane na płycie do Katarzyny Kondraciuk z Piaseczyńskiej Fundacji Ekologicznej.

Filmowy reportaż z imprezy Recykling Czas Zacząć: www.itvpiaseczno.pl

11 odpowiedzi na “Fotoreportaż z imprezy Recykling Czas Zacząć”

  1. Fajne! Byłam na tej imprezie, ale nie widziałam Ciebie. Patrząc na zdjęcia, chyba byłeś wcześniej?

  2. Super zdjęcia dzieci. Zdjęcie nr 2 jest z fajnej perspektywy, robiłeś je leżąc na kostce? 😉

  3. Ładne zdjęcia. Panie Marcinie, nie znam Pani Katarzyny Kondraciuk, więc nie będę miała jak zobaczyć wszystkich zdjęć, a robił Pan kilka zdjęć mojej córce, której niestety nie ma wśród powyższych zdjęć. Proszę gdzieś udostępnić inne zdjęcia. Będę wdzięczna.

  4. Sporo zdjęć burmistrza Piaseczna. 🙂 Jesteś jego osobistym fotografem? 😉

  5. Dziękuję cieplutko Marcinie za wspaniałe pokazanie imprezy. Zdjęcia bardzo ładne i ciekawe. Pozdrawiam wszystkich rodziców dzieci uczestniczące w zabawie:) już niedługo kolejna impreza.

  6. @ Kamil: Nie jestem osobistym fotografem Burmistrza, ale podczas mojego pobytu – odgrywał on główna rolę, stąd pojawiał się na kilku zdjęciach. Według mnie więcej jest zdjęć dzieci. 😉

    @ Kasiu: Cała przyjemność po mojej stronie i polecam się na przyszłość. 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.