Konkurs fotograficzny Moja sportowa Praga

Firma Sport Evolution, razem z Warszawską Szkołą Fotografii, zorganizowali konkurs fotograficzny: Moja sportowa Praga. Zdjęcia zgłoszone do konkursu, musiały ukazywać sportowy charakter Pragi w Warszawie.

Do konkursu zgłosiłem 2 zdjęcia (umieszczone poniżej), które zrobiłem na Pradze, podczas 32. Maratonu Warszawskiego w 2010 roku. Dziś otrzymałem informację, że spośród wszystkich zgłoszeń, znalazłem się w grupie 20 finalistów, których zdjęcia zostały wyróżnione i będą zaprezentowane w Centrum Handlowym Warszawa Wileńska, podczas wystawy pt.: Moja sportowa Praga. Wystawę zdjęć, można oglądać w dniach: od 30 marca do 15 kwietnia 2011 roku.

Konkurs fotograficzny Moja sportowa Praga
Konkurs fotograficzny Moja sportowa Praga
Konkurs fotograficzny Moja sportowa Praga
Konkurs fotograficzny Moja sportowa Praga

Dzięki temu, że znalazłem się w gronie 20 finalistów, w dniu zawodów otrzymam od organizatorów – akredytację fotoreportera, dzięki której 16 kwietnia 2011 roku, będę mógł robić zdjęcia podczas Biegu Dookoła ZOO. Spośród zdjęć wykonanych podczas biegu, będę musiał wybierać 3 najciekawsze, które bezpośrednio po biegu, mam przekazać do biura zawodów. W tym samym dniu, Jury konkursu – wybierze zwycięzcę. Za zajęcie 1. i 2. miejsca jest przewidziany voucher na czteromiesięczny kurs fotografii tradycyjnej i cyfrowej w Warszawskiej Szkole Fotografii, natomiast za zajęcie 3. miejsca jest voucher na dwumiesięczny kurs podstaw fotografii w Warszawskiej Szkole Fotografii.

Od 30 marca, zapraszam Was na wystawę zdjęć do Centrum Handlowego Warszawa Wileńska (adres: ul. Targowa 72 w Warszawie, strona internetowa: www.warszawa-wilenska.pl), oraz 16 kwietnia na kibicowanie zawodnikom. Ja tymczasem przygotowuję aparat i szykuję się na Bieg Dookoła ZOO. 🙂

Strona konkursu fotograficznego i Biegu Dookoła ZOO: www.biegzoo.pl

11 odpowiedzi na “Konkurs fotograficzny Moja sportowa Praga”

  1. Może wybiorę się któregoś dnia do Wieleniaka i zobaczę wystawę. Gratuluję wyróżnienia!

  2. Oba zdjęcia są OK, a pierwsze z nich, jest bardzo dobre! Gratuluję i trzymam kciuki za 2 etap.

  3. Zaczynają doceniać Twoje zdjęcia w konkursach fotograficznych. Brawo Marcin!

Możliwość komentowania została wyłączona.