Mikołajkowa wycieczka koleją wąskotorową

Razem z synem, byłem na zimowej wycieczce piaseczyńską koleją wąskotorową do Tarczyna, połączona z piknikiem na polanie w Runowie. Była to sobotnia wycieczka tematyczna pt.: Mikołajki z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową.

Jedną z dodatkowych atrakcji wycieczki, był przyjazd Mikołaja do Runowa, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty. Poniżej umieszczam kilka reportażowych zdjęć z sobotniej wycieczki:

Więcej informacji o ofercie kolejki, możecie przeczytać na stronie: www.kolejka-piaseczno.com

Zachęcam Was, do obejrzenia zdjęć Jacentego, który również był na mikołajkowej wycieczce, jednak na drugi dzień i swoje zdjęcia umieścił, na forum mieszkańców: Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa.

Jacek dostarcza wszystkim niezapomnianych wrażeń, swoimi filmowymi relacjami, więc i tym razem nie mogło być inaczej: relacja z mikołajkowego przejazdu na piaseczyńskiej kolei wąskotorowej.

13 odpowiedzi na “Mikołajkowa wycieczka koleją wąskotorową”

 1. Nie lubię zimy, ale ciekawie prezentuje się na zdjęciach. Co dostałeś od Mikołaja? 🙂

 2. @ Konrad: Od Mikołaja, którego widać na zdjęciach, prezenty dostawały tylko dzieci. Mój syn dostał od niego prezent. Wkrótce, umieszczę jego zdjęcia z wycieczki i ze spotkania z Mikołajem. 🙂

 3. Pociągi mnie tak nie interesują, ale zimowy pejzaż na ostatnich zdjęciach jest fajny. 🙂

 4. Zdjęcia fajne no i pogoda też Wam chyba dopisała 🙂 Pozdrawiam 🙂

 5. @ Kaśka: Pociągi są fajne, a zwłaszcza wąskotorówka. Polecam. 🙂

  @ Darek: Wycieczki koleją wąskotorową, to ulubiona atrakcja Maciusia i przy każdej okazji ciągnie mnie na peron wąskotorówki w Piasecznie. 😀

  @ Magda: Zima chyba w całej Polsce jest śnieżna i biała? Pozdrowienia z Piaseczna. 😉

  @ Sylwia: Przed odjazdem nie zapowiadała się dobra pogoda, ale w ciągu dnia wypogodziło się i nawet na chwilę wyszło słońce. Wycieczka jak najbardziej udana. 🙂

 6. Lubię piaseczyńską wąskotorówkę. Najlepiej prezentuje się zimą oraz latem. Szkoda, że nie organizują częściej zimowych wycieczek, oraz brakuje kursów do Grójca.

Możliwość komentowania została wyłączona.