De Mono oraz Lejdis bez Gentlemen w Piasecznie

W ostatni weekend maja, na terenie Parku w Piasecznie, odbył się Piknik Rodzinny Dzień Ziemi. Atrakcją pikniku, był m.in. koncert zespołu Lejdis bez Gentlemen, oraz De Mono.

Zespół LEJDIS bez Gentlemen oparty jest na pięknych i przebojowych dziewczynach: Miruna / Milena Chypś – wokal, Katarzyna Garncarek – gitary, ukulele, Karolina Onuszkiewicz – piano, chórki, Joanna Dudkowska – bass, chórki, Monika Szulińska – perkusja. Wdzięk, show i seksapil oraz najpopularniejsze polskie i zachodnie hity rockowe i pop-rockowe na żywo w świetnych wykonaniach pięciu przebojowych dziewczyn, które swoją energią roznoszą scenę oraz rozgrzewają do czerwoności każdą publiczność. Więcej informacji o zespole Lejdis bez Gentlemen, można przeczytać na stronie internetowej: www.lejdis-bez.pl

Na koniec imprezy w Parku, wystąpił zespół De Mono:

DE MONO to zespół, który na scenie istnieje niezmiennie od 25 lat. Największe przeboje De Mono zna oraz śpiewa cała Polska i było to doskonale widać podczas Pikniku Rodzinnego w Piasecznie. Zespół występuje w składzie: Andrzej Krzywy – wokal, Piotr Kubiaczyk – gitara basowa, Paweł Pełczyński – saksofony, instrumenty perkusyjne, Paweł Dampc – instrumenty klawiszowe, Tomasz Banaś – gitary, Zdzisław Zioło – gitary, Marcin Korbacz – perkusja. Więcej informacji o zespole De Mono, można przeczytać na stronie internetowej: www.demono.pl

Relacja filmowa z koncertu De Mono: www.itvpiaseczno.pl

10 odpowiedzi na “De Mono oraz Lejdis bez Gentlemen w Piasecznie”

 1. Lejdis robią wrażenie i przyjemnie ogląda się zdjęcia. Gdybym był na ich koncercie, to zamiast słuchać, chyba nie mógłbym oderwać od nich wzroku.

 2. Piękne kobiety grają w Lejdis i dobrze, że są bez Gentlemen. 🙂

  Zdjęcia De Mono nr 3, 5, 7 oraz 9 są rewelacyjne. Świetne koncertowe światło.

 3. Pierwszy raz słyszałam Lejdis na pikniku. Było super, a dziewczyny dają czadu na scenie. Zespół De Mono jak zwykle dał świetny koncert.

 4. Podczas koncertu De Mono, próbowałem z daleka zrobić zdjęcia, ale nic mi nie wyszło. Nieźle poradziłeś sobie z oświetleniem koncertowym. Na filmie iTVPiaseczno widać jak robisz foty.

 5. Martin, gdzie byłeś, że dopiero po miesiącu od koncertu opublikowałeś zdjęcia? Swoją drogą fajnie zrobione. Podobał mi się koncert Lejdis i mogłyby zagrać kolejny koncert w Piasecznie.

 6. Dzięki za wizytę na fotoblogu i pozostawione komentarze. Pozdrawiam serdecznie!

  Pablo: Sporo się dzieje, więc wolę w wolnej chwili robić zdjęcia, niż siedzieć przed komputerem, przygotowujące zdjęcia do publikacji. Wcześniej czy później, wszystkie zdjęcia będą opublikowane.

 7. Dobre zdjęcia Lejdis, szczególnie 2, 8 oraz 12, czyli wokalistka wymiata. Genialny portret sceniczny jest na foto nr 9. Piękna basistka na przemyślanej kompozycji przyciętej do kwadratu, super ułożenie basistki względem linii i świateł w tle. Bardzo dobrze zagrała basistka z tłem. Gdybym nie wiedział, że to fotka z koncertu, to stwierdziłbym, że to pozowane zdjęcie. Bardzo mi się podoba. Ciekawie zróżnicowane zdjęcia i nawet na scenę udało Ci się wejść. Ze zdjęć De Mono spodobały mi się te same zdjęcia co Piotrowi. Podoba mi się kolorystyka zdjęć. Brawo!

 8. Najbardziej podoba mi się zdjęcie pięknej kobiety stojącej przy yamaha, fotka 5. Jeżeli tak gra, jak wygląda to rewelacja.

Możliwość komentowania została wyłączona.