De Mono oraz Lejdis bez Gentlemen w Piasecznie

W ostatni weekend maja, na terenie Parku w Piasecznie, odbył się Piknik Rodzinny Dzień Ziemi. Atrakcją pikniku, był m.in. koncert zespołu Lejdis bez Gentlemen, oraz De Mono.

Zespół LEJDIS bez Gentlemen oparty jest na pięknych i przebojowych dziewczynach: Miruna / Milena Chypś – wokal, Katarzyna Garncarek – gitary, ukulele, Karolina Onuszkiewicz – piano, chórki, Joanna Dudkowska – bass, chórki, Monika Szulińska – perkusja. Wdzięk, show i seksapil oraz najpopularniejsze polskie i zachodnie hity rockowe i pop-rockowe na żywo w świetnych wykonaniach pięciu przebojowych dziewczyn, które swoją energią roznoszą scenę oraz rozgrzewają do czerwoności każdą publiczność. Więcej informacji o zespole Lejdis bez Gentlemen, można przeczytać na stronie internetowej: www.lejdis-bez.pl

Na koniec imprezy w Parku, wystąpił zespół De Mono:

DE MONO to zespół, który na scenie istnieje niezmiennie od 25 lat. Największe przeboje De Mono zna oraz śpiewa cała Polska i było to doskonale widać podczas Pikniku Rodzinnego w Piasecznie. Zespół występuje w składzie: Andrzej Krzywy – wokal, Piotr Kubiaczyk – gitara basowa, Paweł Pełczyński – saksofony, instrumenty perkusyjne, Paweł Dampc – instrumenty klawiszowe, Tomasz Banaś – gitary, Zdzisław Zioło – gitary, Marcin Korbacz – perkusja. Więcej informacji o zespole De Mono, można przeczytać na stronie internetowej: www.demono.pl

Relacja filmowa z koncertu De Mono: www.itvpiaseczno.pl

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

10 komentarzy to “De Mono oraz Lejdis bez Gentlemen w Piasecznie”

 1. Michał pisze:

  Lejdis robią wrażenie i przyjemnie ogląda się zdjęcia. Gdybym był na ich koncercie, to zamiast słuchać, chyba nie mógłbym oderwać od nich wzroku.

 2. Piotr pisze:

  Piękne kobiety grają w Lejdis i dobrze, że są bez Gentlemen. 🙂

  Zdjęcia De Mono nr 3, 5, 7 oraz 9 są rewelacyjne. Świetne koncertowe światło.

 3. Wiktoria pisze:

  Pierwszy raz słyszałam Lejdis na pikniku. Było super, a dziewczyny dają czadu na scenie. Zespół De Mono jak zwykle dał świetny koncert.

 4. Gizmo pisze:

  Podczas koncertu De Mono, próbowałem z daleka zrobić zdjęcia, ale nic mi nie wyszło. Nieźle poradziłeś sobie z oświetleniem koncertowym. Na filmie iTVPiaseczno widać jak robisz foty.

 5. Pablo pisze:

  Martin, gdzie byłeś, że dopiero po miesiącu od koncertu opublikowałeś zdjęcia? Swoją drogą fajnie zrobione. Podobał mi się koncert Lejdis i mogłyby zagrać kolejny koncert w Piasecznie.

 6. Dzięki za wizytę na fotoblogu i pozostawione komentarze. Pozdrawiam serdecznie!

  Pablo: Sporo się dzieje, więc wolę w wolnej chwili robić zdjęcia, niż siedzieć przed komputerem, przygotowujące zdjęcia do publikacji. Wcześniej czy później, wszystkie zdjęcia będą opublikowane.

 7. kropaga pisze:

  Kobiecy band bardzo mi się podoba – zrobiłeś ciekawe ujęcia basistki i wokalistki 🙂

 8. Irek pisze:

  Dobre zdjęcia Lejdis, szczególnie 2, 8 oraz 12, czyli wokalistka wymiata. Genialny portret sceniczny jest na foto nr 9. Piękna basistka na przemyślanej kompozycji przyciętej do kwadratu, super ułożenie basistki względem linii i świateł w tle. Bardzo dobrze zagrała basistka z tłem. Gdybym nie wiedział, że to fotka z koncertu, to stwierdziłbym, że to pozowane zdjęcie. Bardzo mi się podoba. Ciekawie zróżnicowane zdjęcia i nawet na scenę udało Ci się wejść. Ze zdjęć De Mono spodobały mi się te same zdjęcia co Piotrowi. Podoba mi się kolorystyka zdjęć. Brawo!

 9. grzecho pisze:

  Najbardziej podoba mi się zdjęcie pięknej kobiety stojącej przy yamaha, fotka 5. Jeżeli tak gra, jak wygląda to rewelacja.

 10. Doris pisze:

  Fajne zdjęcia.

Leave a Reply