Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Piaseczno 2012

3 maja 2012 roku odbyły się biegi uliczne Piaseczyńska Mila Konstytucyjna w Piasecznie. Osoby biorące udział w biegach, miały do pokonania dystans od 200 do 1609 metrów.

Głównym punktem imprezy, były dwa osobne biegi (kobiet i mężczyzn) rozgrywane na dystansie 1609 metrów. Każdy z nich poprowadzony był na dwóch 800-metrowych pętlach, dookoła Skweru Kisiela oraz Placu Piłsudskiego / Rynku w Piasecznie. W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Anna Jakubczak (4:40), natomiast w klasyfikacji mężczyzn Michał Bernardelli (4:00). Rozegrano także szereg biegów dla dzieci i młodzieży na dystansach od 200 do 800 metrów.  Poniżej umieszczam zdjęcia z biegu:

Zawody miały bardzo kameralny charakter. Sportowe wydarzenie ustąpiło miejsca atmosferze święta narodowego spędzanego aktywnie, wraz z całą rodziną. Spragnionych napojono, głodnych nakarmiono, a najszybszych nagrodzono pucharkami, medalami i nagrodami rzeczowymi.

Zdjęcia z ubiegłorocznych biegów: Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2011

Powiązane tematycznie: II miejsce w konkursie Sportowe Piaseczno

Krótka relacja filmowa z biegu: http://vimeo.com/41552096

4 odpowiedzi na “Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Piaseczno 2012”

  1. Byłam ze swoim synkiem, ale tak zaoferował się malowaniem kredą na chodniku, że nie wystartował w biegach dziecięcych. Bardzo fajna impreza. 🙂

  2. Fajne foty, ale szkoda, że opublikowałeś je z tak dużym opóźnieniem, kiedy opadły emocje po tych biegach w Piasecznie.

Możliwość komentowania została wyłączona.