Panopticum w wykonaniu Teatru Łups

21 maja 2012 roku byłem na premierze spektaklu Panopticum, w wykonaniu piaseczyńskiego Teatru ŁUPS. Był to ich kolejny bardzo dobry spektakl.

Tytuł spektaklu to Panopticum, czyli gabinet figur woskowych. Reżyserem spektaklu jest Ewa Kłujszo, której tym razem udało mi się zrobić zdjęcie (nr 20). Podstawą spektaklu były wyłącznie wiersze Władysława Sebyły, który w tym roku obchodzi 110 rocznicę urodzin. Spektakl podzielony był na 3 części: Podwórzowy Band, Kawiarnia Poetycka i Sztab. Przy każdym ich spektaklu, publiczność bardzo szczelnie wypełnia salę w piaseczyńskim Centrum Kultury, tak też było i tym razem… Podczas oglądania premiery Panopticum, zrobiłem krótki fotoreportaż ze spektaklu:

+ bonus zdjęcie grupowe aktorów z Teatru ŁUPS:

Teatr Łups po spektaklu Panopticum
Teatr Łups po spektaklu Panopticum

Obejrzyj zdjęcia z innych spektakli teatru: Łups.

Zachęcam Was do oglądania spektakli, wystawianych przez aktorów Teatru ŁUPS!

Powyżej umieściłem tylko wybrane zdjęcia ze spektaklu Panopticum. Jeżeli ktoś chciałby obejrzeć więcej moich zdjęć, to można je obejrzeć w prezentacji na youtube: www.youtube.com

6 odpowiedzi na “Panopticum w wykonaniu Teatru Łups”

  1. Żałuję, że nie byłam na tym spektaklu. Mam nadzieję, że będą jeszcze pokazywać ten spektakl?

  2. Kolejny spektakl wystawiany przez Łups, który przeszedł mi koło nosa. Spektakle powinny być pokazywane w weekend, żeby więcej ludzi mogło przyjść. Fajny pomysł z prezentacją na YT.

  3. Spektakl był super i miło powspominać go teraz oglądając fajne zdjęcia. 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.