Zdjęcia z akcji sprzątania Parku w Piasecznie

W ostatni weekend kwietnia odbyła się akcja społeczna, która polegała na sprzątaniu w piaseczyńskim Parku pt.: Czysty Park w Piasecznie.

Pogoda nam dopisała i dzięki temu na akcję przyszło bardzo dużo mieszkańców. Podczas akcji odbyło się m.in.: zbieranie śmieci i odpadów, oczyszczanie alejek, grabienie liści, oczyszczanie rzeki i stawu, naprawa uszkodzonych ławek i koszy. Dzieci również miały przygotowane miejsce, gdzie mogły umilić sobie czas, kiedy ich rodzice sprzątali w Parku. Po wspólnej pracy organizatorzy zaprosili na grilla. Poniżej umieszczam krótki fotoreportaż z akcji społecznej sprzątania w Parku:

Dziękuję Wojciechowi Dolińskiemu i Piotrowi Kandybie za to, że mieli w sobie tyle samozaparcia, aby zorganizować i przeprowadzić społeczną akcję sprzątania Parku w Piasecznie. Wyrazy uznania dla wszystkich mieszkańców, którzy przyszli i przyczynili się do tego, że w Parku jest czyściej. Kawał dobrej roboty!!!

Więcej informacji na temat akcji, można przeczytać na forum mieszkańców: Park w Piasecznie.

Zachęcam do obejrzenia filmowego reportażu iTV Piaseczno: www.itvpiaseczno.pl

Powyżej umieściłem tylko wybrane zdjęcia z akcji sprzątania w Parku. Jeżeli ktoś chciałby obejrzeć więcej moich zdjęć z tej akcji, to można je obejrzeć w prezentacji na youtube: www.youtube.com

7 odpowiedzi na “Zdjęcia z akcji sprzątania Parku w Piasecznie”

  1. Brawa za tak dobrze zorganizowaną akcję. Super inicjatywa. 🙂

  2. Po akcji sprzątania jest o wiele czyściej w Parku i przy stawie, ale po ostatnim pikniku rodzinnym ponownie wróciły śmieci. To samo będzie podczas Mistrzostw Euro, bo powstały 2 ogródki piwne i imprezowicze będą wyrzucali swoje świeci gdzie popadnie. Obym się myliła.

  3. Dzieje się w Piasecznie i pomyśleć, że to sami mieszkańcy posprzątali teren Parku. Brawo!

  4. Fajne zdjęcia. Byłem na sprzątaniu i mam nadzieję, że po tej akcji Park będzie sprzątany przez odpowiednie firmy. Coraz fajniej robi się w Parku.

  5. Zaskoczyłeś mnie, że istnieją jeszcze czyny społeczne. Graty dla mieszkańców Piaseczna!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.