Sesja rodzinna w Starych Babicach

Za oknem mamy zimę, więc na ocieplenie postanowiłem umieścić kilka zaległych zdjęć, które zrobiłem przesympatycznej rodzinie ze Starych Babic. Przedstawiam Wam rodziców: Kasię i Mateusza, ich dzieci: Nikodema z Olkiem, oraz psa Hopsa. Poniżej umieszczam kilka wybranych zdjęć:

7 odpowiedzi na “Sesja rodzinna w Starych Babicach”

  1. Martin, ja również od jakiegoś czasu mieszkam w Starych Babicach. Nie spodziewałem się, że zobaczę zdjęcia z Babic na Twoim fotoblogu. Ciekawie wyszły fotki przy stawie. Fajnie prezentuje się mostek na 8 zdjęciu. Żebym wiedział, że wybierasz się w te strony na sesję zdjęciową, to zmówilibyśmy się na zimne piwo. Daj znać, jak będziesz kiedyś po tej stronie Warszawy.

  2. @ Maciej: Świat jest jednak mały. Nie chwaliłeś się, że wyprowadziłeś się z Warszawy. Zdjęcia były robione we wrześniu ubiegłego roku, tak więc trochę już czasu minęło. Nie wiem, czy będę w najbliższym czasie wybierał się w tamte strony, ale na zimne piwo możemy zmówić się w połowie drogi, czyli w Warszawie. Do zobaczenia przy najbliższej okazji.

  3. Okres zimowy poświęciłeś na nadrabianie zaległości ze zdjęciami, a co z nowymi zdjęciami? Nie robisz zimą nowych zdjęć?

  4. Piękne zdjęcia, z których aż bije miłość między rodzicami i dziećmi.

Możliwość komentowania została wyłączona.