Marsz Niepodległości z Koleją Wąskotorową

11 listopada 2011 roku w dniu Narodowego Święta Niepodległości, byliśmy na tematycznej wycieczce piaseczyńską koleją wąskotorową: Marsz Niepodległości z Ciuchcią.

O godz. 11.11 odjechaliśmy ze Stacji Piaseczno Miasto Wąskotorowe. Następnie zatrzymaliśmy się w Zalesinku, gdzie odbył się Marsz Niepodległości do upamiętniającej tablicy. Po dojściu na miejsce, zostały złożone kwiaty oraz zapalone znicze. Po powrocie do pociągu, pojechaliśmy na tradycyjnie ognisko i piknik w Runowie. Poniżej umieszczam kilka reportażowych zdjęć z wycieczki:

Więcej informacji o ofercie kolejki, możecie przeczytać na stronie: www.kolejka-piaseczno.com

Obejrzyj fotoreportaże z innych wycieczek: Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa

15 odpowiedzi na “Marsz Niepodległości z Koleją Wąskotorową”

  1. Martin, wybierasz się z synem 3 lub 4 grudnia na Mikołajki z Kolejką Wąskotorową?

  2. Dawno już kolejką nie śmigałem i chyba przyjdzie poczekać do wiosny 🙂

    Jak widać z Twoich zdjęć można ten dzień uczcić inaczej niż rzucając płytami chodnikowymi w radiowozy 🙂

  3. @ DaRo: Możesz jeszcze w najbliższy weekend zabrać dzieci na mikołajkową wycieczkę. Więcej informacji o tej wycieczce, przeczytasz na łamach serwisu mieszkańców: http://www.powiat-piaseczynski.info/informacja-3-4-grudnia-mikolajki-z-piaseczynska-kolejka-waskotorowa,3558.html Jak rok temu było na mikołajkowej wycieczce kolejką, możesz obejrzeć na zdjęciach: https://fotoblog.borkowscy.pl/2010/12/07/mikolajkowa-wycieczka-koleja-waskotorowa/ Polecam 🙂

  4. Pogoda Nam dopisała podczas wycieczki. Było fajnie i słonecznie. Bardzo miło spędzony czas. Marcin, zdjęcia pierwsza klasa. Zrobiłeś ciekawy reportaż z tego dnia 🙂

  5. Byłem nie raz na zwykłej niedzielnej wycieczce kolejką, ale zdecydowanie ciekawiej wyglądają tematyczne wycieczki wąskotorówki.

Możliwość komentowania została wyłączona.