Wycieczka wąskotorówką z helikopterem w tle

Od poprzedniej wycieczki piaseczyńską koleją wąskotorową minęło już kilka miesięcy, w związku z tym ponownie wybrałem się z Maćkiem i Sylwią na niedzielną wycieczkę wąskotorówką do Tarczyna.

Czerwcowa wycieczka koleją, oprócz typowych punktów programu niedzielnych wycieczek, tym razem dostarczyła wielu osobom dodatkowych wrażeń. Tuż obok trasy kolei wąskotorowej – miał miejsce wypadek rowerzysty, którego możecie zobaczyć na 10 zdjęciu. Rowerzysta po minięciu drezyny – wpadł do rowu, który jest przy wąskich torach. Całe szczęście obok przejeżdżała drezyna i Tomek z ekipy obsługującej wycieczki, od razu zadzwonił na pogotowie, które przyjechało po kilku minutach. Niestety stan rowerzysty, był na tyle zły, że ratownicy wezwali Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ranny chłopiec, został zabrany śmigłowcem EC135 SP-HXH – więcej na zdjęciach nr 11, 12 i 13.

Poniżej umieszczam kilka zdjęć z wycieczki:

Więcej informacji o ofercie kolejki, możecie przeczytać na stronie: www.kolejka-piaseczno.com

Obejrzyj fotoreportaże z innych wycieczek: Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

8 komentarzy to “Wycieczka wąskotorówką z helikopterem w tle”

 1. Kristof pisze:

  Zielono mi!!! 🙂 Fajne letnie zdjęcia kolejki wąskotorowej. 😉

 2. Wojak pisze:

  Dzieciaki miały wielką atrakcję, jak przyleciał helikopter. 🙂

 3. Dorota pisze:

  Z rannym rowerzystą wszystko OK?

 4. Nemezis pisze:

  Fajne foty wąskotorówki i drezyny. 🙂

 5. @ Dorota: Z informacji jakie posiadam, to z rowerzystą jest OK. Na forum mieszkańców http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?t=105&start=360 Kucyk napisał, że:

  Żyje, szczena się zrośnie, zaś gęba do wesela się wygoi.

 6. Dominika pisze:

  Kiedyś byłam z dziećmi na mikołajkowej wycieczce kolejką wąskotorową, ale tym razem do ponownej letniej wycieczki kuszą mnie bardzo fajne zdjęcia drezyny. 🙂

 7. Ireneusz pisze:

  Drezyniarze wymiatają.

 8. Sylwia pisze:

  Fakt, wycieczkę mieliśmuy z atrakcjami 🙂 Fajne kolory i kadry. Widzę, że nawet Jacenty załapał się na jednym ze zdjęć 😉 Ciekawy reportaż 🙂

Leave a Reply