Pierwsza Komunia Święta Kingi w Piasecznie

Maj to magiczny miesiąc dla wielu 9-latków. W tym roku, razem z Sylwią robiliśmy zdjęcia komunijne i reportaż z Pierwszej Komunii Świętej Kingi.

Uroczystość odbyła się w kościele Św. Anny w Piasecznie, gdzie robiliśmy zdjęcia przed kościołem i po uroczystej mszy, ponieważ fotografowanie w kościele nie było wskazane i inny fotograf miał wyłączność. Po mszy, zostaliśmy zaproszeni na komunijny obiad, podczas którego przygotowaliśmy dość obszerny reportaż z rodzinnego spotkania i zabawy dzieci przed domem. Natomiast, podczas Białego Tygodnia, zrobiliśmy kilka zdjęć plenerowych, przy stawie obok Parku w Piasecznie.

W związku z dużą ilością osób trzecich, na zdjęciach z uroczystego obiadu, oraz zdjęć rodzinnych, umieszczam tylko kilka wybranych zdjęć komunijnych, na których główną bohaterką jest Kinga:

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

10 komentarzy to “Pierwsza Komunia Święta Kingi w Piasecznie”

 1. Tom pisze:

  Nieźle. 🙂 Dobrze wiedzieć, że robicie również zdjęcia komunijne. Za 2 lata mój syn ma komunię, to zgłoszę się do Was. Czy te zdjęcia, to wspólnie zrobione zdjęcia, czy tylko zrobione przez Ciebie?

 2. @ Tom: To była nasza pierwsza zabawa ze zdjęciami z komunii, tak więc za 2 lata będziemy mieli więcej doświadczenia i powinno być już tylko lepiej… 🙂 Powyżej umieszczone zdjęcia są wykonane przeze mnie. Sylwia na pewno wkrótce umieści swoje zdjęcia, na swoim fotoblogu i go podlinkuje, żeby można było obejrzeć również jej zdjęcia Kingi.

 3. Sylwia W. pisze:

  Zdjęcia są świetne 🙂 z przyjemnością ogląda się te Twoje reportaże 🙂 moje ulubione zdjęcie jest to na łonie natury które ustawiłeś jako główne zdjęcie reportażu 🙂

 4. Dzięki Sylwia. 😉 Zdjęcie nr 8, gdzie Kinga siedzi na trawie, też mi się najbardziej podoba i m.in. dlatego umieściłem je na stronie głównej fotobloga. Miłego dnia 🙂

 5. Grzesiek W. pisze:

  Podobają mi się zdjęcia zrobione w plenerze. Ładne światełko. 🙂

 6. zemfiroczka pisze:

  Najlepsze- z trzymaniem wianka (1 od prawej na górze), Rewelacyjne (tańcząca – 2 od prawej na dole), Najsłabsze – z panem kamerzystą (1 od lewej w środku).

  Czekam na zdjęcia Sylwii 🙂

  pozdr!

 7. Nemezis pisze:

  Zaskoczyłeś mnie Martin, że robisz również fotografię okolicznościową. U mojej córki za 4 lata będzie komunia i już wiem do kogo się zgłoszę. Szlifuj warsztat. Pozdro

 8. @ Zemfi: Zdjęcia robione z zaskoczenia są ciekawe i inne, a to z wiankiem właśnie takie jest.

  @ Nemezis: Trzeba spróbować wszystkiego, chociaż i tak najbardziej lubię fotografię uliczną (street), na który ostatnio niestety brakuje mi czasu…

 9. […] zdjęcia z Komunii Kingi, można także zobaczyć na fotoblogu u Marcina […]

 10. madz pisze:

  super zdjęcia! nawet chyba gdzieś w tle moja rodzinka się załapała 😉

Leave a Reply