Zdjęcia z Biegu Dookoła ZOO w Warszawie

16 kwietnia odbył się Bieg Dookoła ZOO, którego trasa przebiegała przez warszawski ogród zoologiczny oraz Park Praski. W zawodach wystartowało około 1000 osób, które miały do pokonania dystans 10 kilometrów.

3. Bieg Dookoła ZOO w Warszawie wygrał Marcin Fudalej i olimpijka Anna Jakubczak-Pawelec z Piaseczna (zwycięzców możecie obejrzeć na dwóch ostatnich zdjęciach). W związku z tym, że wziąłem udział w 2. etapie konkursu fotograficznego, otrzymałem akredytacje i mogłem bez problemu robić zdjęcia na całej trasie biegu. Poniżej umieszczam wybrane zdjęcia z biegu:

+ bonus w postaci trzech zdjęć: I miejsce w konkursie fotograficznym.

Podczas Biegu Dookoła ZOO, zrobiłem o wiele więcej zdjęć i udostępniłem je w zmniejszonej wersji na: picasaweb.google.pl Jeżeli ktoś z uczestników biegu, odnajdzie siebie na zdjęciu i będzie chciał otrzymać zdjęcie w oryginalnym rozmiarze, to proszę o kontakt ze mną.

Strona Biegu Dookoła ZOO: www.biegzoo.pl

14 odpowiedzi na “Zdjęcia z Biegu Dookoła ZOO w Warszawie”

 1. Kochanie, raz jeszcze gratuluję I miejsca !!! Masz dobre oko do robienia tego typu zdjęć. 🙂 Sporo musiałeś się nabiegać, żeby zrobić fotki w różnych miejscach podczas tego biegu. 😉 Ciekawy reportaż.

 2. Świetne zdjęcia!!! Znalazłem siebie na jednym ze zdjęć i już wysłałem maila. 🙂

 3. Z przyjemnością ogląda się takie zdjęcia. Brawo! Czy będzie Pan robił zdjęcia 3 maja, podczas Piaseczyńskiej Mili Konstytucyjnej w Piasecznie? Biorę udział w tym biegu i chciałabym mieć takie pamiątkowe zdjęcie z biegu. Pozdrawiam.

 4. Znalazłam kilka znajomych osób na zdjęciach. Prześlę im linka do zdjęć. 🙂

 5. Niezły repo i fajne portrety biegaczy. Na zdjęciach widać rękę osoby, która lubi robić portrety i jest to z korzyścią dla takich zdjęć sportowych.

 6. Zdjęcia super i raz jeszcze dziękuję za udostępnienie kilku zdjęć w dużym rozmiarze.

 7. Dobre oko do takich zdjęć. Dzięki za przesłane dużego zdjęcia. Do zobaczenia na innym biegu w Warszawie. Pozdrawiam. 🙂

 8. @ wszyscy: Dzięki za odwiedziny i pozostawione komentarze. 🙂

  @ Sylwia: Trochę trzeba się nabiegach, żeby zrobić kilka ujęć z różnych miejsc. 😉

  @ Elżbieta: Tak, będę na Piaseczyńskiej Mili Konstytucyjnej i planuję robić zdjęcia. 🙂

  Pozdrawiam wszystkich. 😀

Możliwość komentowania została wyłączona.