Savetest, Mirash i Skowyt na PePe Piaseczno

16 kwietnia 2011 roku, byłem na koncercie rockowym PePe Scena w Centrum Kultury Piaseczno, podczas którego zagrały trzy zespoły: Savetest, Mirash oraz Skowyt.

Pierwszy na scenie pojawił się zespół Savetest, następnie zagrał zespół Mirash, a na koniec wystąpił zespół Skowyt. Podczas koncertu PePe Scena, zrobiłem kilka zdjęć reportażowych, które ułożyłem według tego, jak oceniłem występy zespołów:

Więcej informacji na temat zespołów: Skowyt, Mirash i Savetest.

28 maja zapraszam Was na finał Piaseczyńskiego Przeglądu Młodzieżowych Zespołów Muzycznych, który odbędzie się w Parku Miejskim:

Piaseczyński Przegląd Młodzieżowych Zespołów Muzycznych
Piaseczyński Przegląd Młodzieżowych Zespołów Muzycznych

7 odpowiedzi na “Savetest, Mirash i Skowyt na PePe Piaseczno”

  1. Ostatnio narzekałeś na oświetlenie podczas koncertów PePe w Ośrodku, a już niedługo koncert finałowy PePe w plenerze, więc poszalejesz sobie z aparatem, przy naturalnym oświetleniu. 🙂

  2. Światło chyba miałeś statyczne i brakuje mi sztucznego dymu. Nie było ludzi, że miałeś jak zrobić zdjęcia całych składów zespołów? Pamiętam Twoje zdjęcia z koncertu w plenerze Open HardCore Fest i mam nadzieję, że takie będą z koncertu PePe w piaseczyńskim Parku. Pozdro

  3. Po robocie nie wyrobiłem się na koncert, ale na Twoje zdjęcia zawsze można liczyć. Posłuchałem zespołów na youtube i najbardziej odpowiada mi Savetest z kobietą na wokalu.

  4. @ Kamil: Niestety koncertowe oświetlenie w piaseczyńskim Centrum Kultury, pozostawia wiele do życzenia i jak dotąd najlepsze oświetlenie było podczas koncertu zespołu Vecordia.

    @ Irek: Zdecydowanie brakowało dymu, który tworzy fajny klimat na koncercie i zdjęciach. Było bardzo mało ludzi na koncercie, więc może dlatego nie było dynamiki z oświetleniem i dymem. Sam się zastanawiam dlaczego tak mało ludzi przychodzi na przegląd zespołów PePe Scena: grają 3 zespoły, koncert jest za darmo, a ludzi tak mało, jakby nikt z mieszkańców nie słuchał rockowej muzyki? Oby więcej ludzi przyszło na plenerowy koncert PePe w Parku.

    @ Norbert: W każdym z tych zespołów, można znaleźć coś ciekawego. Ja zdjęcia zespołów ustawiłem według swojego gustu, ale to, że zespół Savetest znalazł się na końcu – chociaż grali jako pierwsi, nie oznacza, że mi się nie podobało, po prostu pozostałe zespoły bardziej trafiły w mój gust.

    @ Agnieszka: Zespołu Mirash, możesz posłuchać na ich oficjalnej stronie internetowej http://www.mirash.pl lub na http://www.mirash.muzzo.pl oraz 28 maja przyjdź na PePe do Parku.

Możliwość komentowania została wyłączona.