Turniej Bardów w piaseczyńskim Centrum Kultury

Dzień przed Galą Ślubów, z której zdjęcia umieściłem w poprzednim wpisie, odbył się Turniej Bardów, czyli współczesne Chanson de geste w Piasecznie.

Turniej Bardów został zorganizowany, przez Rycerzy Dobrej Opieki. Podczas turnieju, mogliśmy zapoznać się z piosenką historyczną, posłuchać muzyki średniowiecznej, a także obejrzeć zdjęcia na wystawie fotograficznej: „Ruch Rycerski”, w wykonaniu Dariusza Mysłowskiego. Przed ogłoszeniem wyników, można było obejrzeć film „Dawno temu w Iłży”. Poniżej umieszczam kilka wybranych zdjęć z Turnieju Bardów, w formie krótkiego fotoreportażu:

Na temat zwycięzców i wyróżnionych w Turnieju Bardów, możecie przeczytać na forum mieszkańców Piaseczna: Turniej Bardów w Piasecznie. Gratuluję organizatorom, a także zwycięzcom i wyróżnionych, a przede wszystkim zespołowi: TRYZNA (na pierwszych 5 zdjęciach).

Korzystając z okazji tego wpisu, zachęcam Was do obejrzenia na SołtysTV,  zapowiedzi z filmowej relacji z Turnieju Bardów: www.youtube.com Więcej pełnometrażowych bardów, pojawi się wkrótce na kanale SołtysTV, który polecam przede wszystkim mieszkańcom Piaseczna i okolic.

4 odpowiedzi na “Turniej Bardów w piaseczyńskim Centrum Kultury”

  1. Też próbowałem robić zdjęcia, ale nic mi nie wyszło, przy słabym oświetleniu w Ośrodku.

  2. Niezły repo. Coraz częściej wrzucasz zdjęcia z Ośrodka. Czy już nie robisz zdjęć w plenerze?

  3. @ Janosik: Oświetlenie koncertowe, nie należy do najprostszych do opanowania i sam jeszcze nie potrafię nad nim zapanować. Od jutra zaczynam 3 dniowe warsztaty fotograficzne, więc może dowiem się czegoś więcej, na ten temat. Oprócz oświetlenia sceny i ludzi, u mnie dochodzi również zbyt ciemny obiektyw, którym niestety robię takie zdjęcia.

    @ Irek: Najbardziej lubię robić zdjęcia ludziom, a niestety w okresie zimowym, albo nie ma dobrego światła (brakuje słońca i jest szaro-buro), albo modelki nie są zainteresowane pozowaniem, tłumacząc że jest za zimno i nie chcą mieć zdjęć w kurtkach i zimowych czapkach… W związku z tym, pozostaje mi robienie zdjęć reportażowych, podczas wydarzeń kulturalnych w piaseczyńskim Centrum Kultury. Na pocieszenie, w najbliższych dniach – wstawię zaległe zimowe zdjęcia koleżanki Kasi, które zrobiłem w Zalesiu Dolnym, jeszcze w styczniu tego roku. Pozdrawiam 🙂

  4. Dzieje się w Piasecznie, oj dzieje, skoro co chwilę umieszczasz fotoreportaże z koncertów. 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.