AB OVO TEATR IMPROV w MGOK Piaseczno

We wtorek, byłem na teatralno – kabaretowej improwizacji, w wykonaniu grupy AB OVO TEATR IMPROV. Świetny i zabawny występ, a kto nie był niech żałuje.

Było to moje pierwsze spotkanie z grupą teatralną, która w trakcie swojego występu, przez cały czas improwizuje, a publiczność bierze czynny udział w tym, co widzimy na scenie. Oprócz przypadkowych osób z widowni, na scenie pojawili się również aktorzy (zdjęcie nr 9), których możecie oglądać, podczas występów piaseczyńskiego Teatru ŁUPS (obejrzyj zdjęcia ze spektaklu Chopin bez cenzury). Jeżeli lubicie oglądać spektakle teatralne, to występ AB OVO TEATR IMPROV, jest bardzo ciekawym doświadczeniem. Zobaczycie wiele zabawnych i zaskakujących scenek, które będą powstawały na Waszych oczach. Jeżeli, będziecie mieli okazję pójść, na ich występ, to szczerze polecam! Podczas wtorkowego występu grupy, zrobiłem kilka zdjęć i zachęcam Was do ich obejrzenia:

Więcej informacji o występie oraz grupie AB OVO TEATR IMPROV, możecie przeczytać w informacji, którą umieściłem, na łamach serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: AB OVO TEATR IMPROV. Pozdrawiam wszystkich aktorów z grupy AB OVO TEATR IMPROV, a szczególnie Piotra Wyżykowskiego.

Strona grupy teatralnej AB OVO: www.teatrabovo.pl

8 odpowiedzi na “AB OVO TEATR IMPROV w MGOK Piaseczno”

 1. Po gestach i minach na kilku zdjęcia, widać, że musiało tam być bardzo wesoło. 😀

 2. Wielkie dzięki, że wpadliście „na nas”. Jako ziomal miałem niezłą tremę podczas występu. 🙂
  Tymczasem zapraszamy Was serdecznie na nasze następne pokazy:

  28/11/2010 godz. 19:00 Piwnica pod Harendą – Warszawa
  5/12/2010 godz. 16:00 Scena pod Sceną – Konstancin Jeziorna
  8/12/2010 godz. 19:00 Służewski Dom Kultury – Warszawa
  12/12/2010 godz. 19:00 Piwnica pod Harendą – Warszawa
  13/12/2010 godz. 19:00 CBA – Warszawa

  W imieniu Abovian serdecznie Was pozdrawiam!

  Do zobaczenia
  Wyżyk

 3. Byłem na tym w MGOK i nie widziałem, że były robione zdjęcia. Marcin, chyba stałeś z tyłu? Zdjęcia są fajne, jednak trzeba być na występie tej grupy, aby zobaczyć czym jest i jak smakuje improv. Bardzo mi się podobał występ Abovian i przy najbliższej okazji pójdę na nich raz jeszcze.

Możliwość komentowania została wyłączona.