Zdjęcia z 32. Maratonu Warszawskiego

W niedzielę byłem na Maratonie Warszawskim. Po raz 32. prawie 5000 biegaczy, zmierzyło się z morderczym dystansem 42 km 195 m. Trasa wiodła głównymi ulicami Warszawy.

Jako pierwsza linię mety 32. Maratonu Warszawskiego przekroczyła Tetyana Holovchenko. Ukrainka została tym samym zwyciężczynią wyścigu o Volvo S60 (zdjęcie samochodu, umieściłem, na ostatnim zdjęciu fotoreportażu). Dla wielu osób, był to pierwszy w życiu Maraton, a dla mnie, była to okazja, aby pierwszy raz, zmierzyć się z fotoreportażem z biegu. Otrzymałem akredytację foto / media, dzięki której mogłem bez problemów robić zdjęcia, w każdej strefie przeznaczonej dla mediów. Poniżej umieszczam 40 wybranych zdjęć (2 podstrony galerii):

Podczas 32. Maratonu Warszawskiego, zrobiłem o wiele więcej zdjęć i udostępniłem je w zmniejszonej wersji na: picasaweb.google.pl Jeżeli ktoś z uczestników biegu, odnajdzie siebie na zdjęciu i będzie chciał otrzymać zdjęcie w oryginalnym rozmiarze, to proszę o kontakt ze mną.

Gratuluję wszystkim zawodnikom wytrwałości i przebiegnięcia całego dystansu, a w szczególności moim znajomym: Michałowi (na 37 zdjęciu), Basi oraz Markowi – podziwiam Was!

Strona internetowa Maratonu Warszawskiego: www.maratonwarszawski.com

15 odpowiedzi na “Zdjęcia z 32. Maratonu Warszawskiego”

 1. Bardzo fajne zdjęcia. Byłam na Krakowskim Przedmieściu, ale robienie zdjęć przez kratki ogrodzenia nie wychodziło mi. Musiałeś mieć dobrą miejscówkę, że masz takie fajne zdjęcia ze startu i mety?

 2. @ Sylwia: Michałowi zrobiłem więcej zdjęć, a na picasaweb, znajdziesz również inne znajome osoby.

  @ Beata: Tak jak wspomniałem nad zdjęciami – miałem akredytację i mogłem bez ograniczeń robić zdjęcia. Dzięki temu, miałem lepsze miejscówki, do robienia zdjęć zawodnikom. 😉

 3. Martin – kolejny Twój reportaż obejrzałam z zaciekawieniem. Super !!! Oby tak dalej 😉

 4. Super repo! Napisałeś, że robiłeś takie zdjęcia pierwszy raz, a fotki wyglądają, jakbyś miał większe doświadczenie, niż pierwszy raz. Bardzo dużo fajnych zdjęć zrobiłeś. Miałeś chyba trochę pracy, przy wybieraniu zdjęć, żeby zdecydować się na 40, spośród takiej ilości jaką wrzuciłeś na picasa google? Pozdro 😉

 5. @ Agatko: Dziękuję! Bardzo mi miło, że jest na zdjęciach coś, co zaciekawia oglądających… 😉

  @ Konrad: Nie mam jeszcze doświadczenia z takimi zdjęciami, ale zostałem namówiony przez Michała, który brał udział w Maratonie Warszawskim (jest na 37 zdjęciu), więc chciałem spróbować. Muszę przyznać, że spodobał mi się szybki spacer z aparatem w ręku, za biegnącymi zawodnikami i jeżeli będzie okazja, to pojawię się również na innych imprezach związanych z biegami. Zdjęć zrobiłem sporo i trochę czasu zastanawiałem się nad wybraniem tych, które w ostateczności zostały przeze mnie przygotowane i opublikowane na fotoblogu. Lubię zdjęcia ludzi, więc robienie, jak i przygotowywanie tych zdjęć, sprawiło mi sporo radości. Pozdrawiam 😀

 6. Świetne foty wybrałeś do zestawienia na fotoblogu. W każdym zdjęciu, można znaleźć coś interesującego i zatrzymującego na dłużej. Nawet Przemysław Babiarz, załapał się na Twój reportaż. Druga podstrona zdjęć, pokazuje ekstra emocje i zmęczenie zawodników. Podobają mi się zdjęcia.

 7. Witam. Ciekawe fotki i dość obszerny bonus ze zdjęciami na picaso. Tatiana Holovchenko, chociaż spóźniła się na start maratonu, to wygrała VOLVO. Dobra jest! Wysłałam maila z numerami zdjęć. Pozdrawiam.

 8. Pierwszy raz, ale zdjęcia są fajne. Tylko patrzeć, jak będziesz robił kolejne reportaże, z innych imprez sportowych. Powodzenia i pozdro ziom.

Możliwość komentowania została wyłączona.