Jazda konna przy stajni w Białej Podlaskiej

Podczas spaceru w moich rodzinnych stronach, mijałem stajnię, w której robiłem w kwietniu zdjęcia koni. Tym razem, widok był o wiele ciekawszy, ponieważ zobaczyłem trzy kobiety jeżdżące na tych koniach…

Nie mogłem przepuścić takiej okazji i zrobiłem im kilka zdjęć:

Zdjęcia koni ze Stajni Kopytko w Białej Podlaskiej, które robiłem w kwietniu, możecie obejrzeć w informacji: konie w Białej Podlaskiej.

Pozdrawiam wszystkie kobiety z tych zdjęć, a szczególnie Magdę, z którą mam nadzieję wyjdzie przy jakiejś okazji, planowana sesja zdjęciowa z pławieniem konia, lub zdjęcia w bardziej zróżnicowanym terenie w okolicach stajni „Kopytko”.

Przy okazji tej informacji i zdjęć, mam do Was pytanie, czy znacie w okolicach Piaseczna i Warszawy przyjazne stajnie, w których można bez problemu robić zdjęcia koni?

Podczas swojego spaceru, słuchałem m.in. jednego z moich ulubionych zespołów Nightwish, a podczas robienia zdjęć utworu m.in.: Over the Hills and Far Away.

Ten sam utwór towarzyszył mi również w trakcie przygotowywania zdjęć do ich publikacji na fotoblogu. Dodatkowo Magda (długie włosy z grzywką), jest trochę podobna (może nie na tych zdjęciach z koniem, ale na innych, które widziałem) do Tarji Turunen, która śpiewała w tym zespole.

22 odpowiedzi na “Jazda konna przy stajni w Białej Podlaskiej”

 1. Bardzo fajne zdjęcia koni. Ze stajni w okolicach Piaseczna, to polecam http://www.stajniachojnow.pl Mają tam wielką halę, piękne tereny na zewnątrz, oraz śliczne konie. Nie wiem czy można bez problemu robić zdjęcia, ale zawsze można ich zapytać o zgodę. 🙂

 2. @ wszyscy: dzięki za odwiedziny i Wasze komentarze. 🙂

  @ Edi: Dzięki za przypomnienie o Stajni Chojnów. Kiedyś byłem w tym miejscu, co prawda nie na koniach, a na szkoleniu… Faktycznie maja tam dużo ciekawych terenów. Będę musiał skontaktować się z nimi przed wyjazdem, żeby upewnić się, że nie będzie problemu z robieniem zdjęć.

 3. Uwielbiam oglądać konie. Zastanawiam się właśnie dlaczego nie robiłem nigdy żadnej sesji z końmi…
  Czasem pstryknie się jakiegoś zwierza, ale żeby tak się zorganizować specjalnie na wyjazd to jakoś nie było okazji. Może wybierzemy się wspólnie do Chojnowa?

 4. @ DaRo: Chętnie – razem raźniej. Odezwij się po swoim urlopie, a ja w między czasie skontaktuję się ze Stajnią Chojnów i dowiem się, czy będzie można bez problemu porobić zdjęcia.

  @ Fredzia: Lubię wokal Marco Hietala.

 5. Podobają mi się zdjęcia. Może powinieneś pojeździć na zawody i tam porobić takie zdjęcia? 21-22 sierpnia w Ośrodku Jeździeckim KJ Golden Horse w Korytach koło Prażmowa odbędą się zawody kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo. Więcej informacji o Golden Horse Cup 2010 przeczytasz na stronie http://www.plwir.pl/wwr.php?aid=748

 6. Podobają mi się te zdjęcia, oraz wcześniejsze które robiłeś w kwietniu. 🙂

 7. Marcin, dzięki za pozdrowienia i zdjęcia raz jeszcze, to naprawdę miła pamiątka.
  Foty z jazdy bardzo mi się podobają.
  Jedyne co można mieć do zarzucenia, to moje wyczyny na koniu (błędy dosiadu itd).
  Agnieszka pod tym względem zaprezentowała się lepiej na Czantorii.
  Najbardziej lubię zdjęcie na którym prowadzę Alkazara w ręku (mam je obecnie na pulpicie komputera).
  Widzę, że mamy podobne upodobania muzyczne 😉
  pozdrawiam 🙂

 8. Cześć Magda! Miło, że spodobały się Wasze zdjęcia i że jedno z nich znalazło się na Twoim pulpicie. Co do błędu dosiadu, o którym piszesz, to ja się nie znam, więc mi trudno to ocenić. Raz jeszcze pozdrawiam i do zobaczenia przy jakiejś okazji, mojej wizyty w Białej Podlaskiej. 🙂

 9. Świetne zdjęcia! Chciałabym prosić o adres tej stajni Kopytko, gdyż bardzo chciałabym zobaczyć te konie i jak wygląda to miejsce

Możliwość komentowania została wyłączona.