Pożegnanie ofiar smoleńskiej katastrofy

17 kwietnia 2010 roku, odbyło się pożegnanie ofiar smoleńskiej katastrofy oraz msza na Placu Piłsudskiego. Z ołtarza ustawionego na Placu, patrzyło na Grób Nieznanego Żołnierza 96 portretów tych, którzy zginęli pod Smoleńskiem w katastrofie prezydenckiego samolotu w drodze na uroczystości katyńskie…

Byłem na pożegnaniu ofiar i przy okazji zrobiłem kilka zdjęć, a wybrane z nich, umieszczam poniżej w formie krótkiego fotoreportażu:

(w galerii jest 40 zdjęć, które są podzielone na 2 podstrony)

Możecie „umilić” sobie przeglądanie zdjęć, włączając utwór z filmu Różyczka, który stał się utworem żałobnym w TV: MICHAŁ LORENC – WYJAZD Z POLSKI.

Jedno z moich ulubionych zdjęć, w wersji czarno-białej:

Samotność
Samotność

10 odpowiedzi na “Pożegnanie ofiar smoleńskiej katastrofy”

  1. Jest kilka ciekawych ujęć. Na jednym ze zdjęć, gość miał niezły teleobiektyw. 🙂

  2. Planowałam być na pożegnaniu ofiar w Warszawie, ale w rezultacie tam nie dojechałam. Zrobiłeś całkiem inne zdjęcia, niż pokazały się w wielu portalach informacyjnych. Można na nich zobaczyć, jak pożegnanie przeżywali zwykli ludzie i to mi się podoba.

  3. Po kilkudniowej ciszy, myślałem, że przestałeś aktualizować fotobloga. 🙂

  4. Żałoba i smutek była widoczna, przede wszystkim na twarzach rodzin ofiar. Jednak dostęp do tego sektoru mieli tylko dziennikarze. Tam gdzie stałem (w dalszych sektorach), nie było tego widać i chciałem tak to pokazać na zdjęciach….

Możliwość komentowania została wyłączona.