Ewa – zdjęcia córki mojej koleżanki Basi

W poprzedniej wiadomości, mogliście obejrzeć kilka zdjęć, jakie zrobiłem podczas spaceru, po terenie stadniny koni w Janowie Podlaskim. Razem z nami, na wycieczce była m.in. Ewa, czyli córka mojej koleżanki Basi.

W Janowie Podlaskim, robiłem przede wszystkim zdjęcia koni, ale nie mogłem przejść obojętnie z aparatem obok pięknej Ewy. Poniżej umieszczam kilka jej wybranych zdjęć:

Fotoreportaż powiązany tematycznie: zdjęcia ze stadniny koni w Janowie Podlaskim.

11 odpowiedzi na “Ewa – zdjęcia córki mojej koleżanki Basi”

  1. Fotogeniczna dziewczynka. Podoba mi się zdjęcie z muszelką ślimaka, z żółtymi kwiatkami i na trzepaku. Malownicze jest to zdjęcie z malowanym koniem.

  2. Rośnie z Ewy pierwszoligowa modelka. Piękna dziewczynka, którą bardzo ładnie pokazałeś, przede wszystkim na zdjęciach portretowych np: z muszelką lub żółtym kwiatkiem.

  3. Bajecznie wyglądają portretowe zdjęcia z żółtym kwiatkiem i muszelką ślimaka.

  4. Dziękuję wszystkim, również w imieniu Ewy za śliczne komentarze, ale tak naprawdę podziękowania należą się Tobie drogi kolego… i wiem Marcin, że te małe kroki, o których piszesz wyżej są już wielkie… Jeszcze raz dziękuję, za poświęcony czas mojej córeczce, za piękne zdjęcia… Pozdrawiam. 🙂

  5. Basiu, cała przyjemność po mojej stronie. Przy najbliżej okazji, chętnie zrobię powtórkę, ale już w innej scenerii. Pozdrawiam zarówno Ciebie jak i Ewę. 😉

  6. „Wujek”, bardzo dziękuję za zdjęcia i za wspaniałą wycieczkę z Maćkiem i Jackiem. Bawiłam się bardzo fajnie oglądając piękne widoki. Pozdrawiam serdecznie Maćka!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.