Ewa – zdjęcia córki mojej koleżanki Basi

W poprzedniej wiadomości, mogliście obejrzeć kilka zdjęć, jakie zrobiłem podczas spaceru, po terenie stadniny koni w Janowie Podlaskim. Razem z nami, na wycieczce była m.in. Ewa, czyli córka mojej koleżanki Basi.

W Janowie Podlaskim, robiłem przede wszystkim zdjęcia koni, ale nie mogłem przejść obojętnie z aparatem obok pięknej Ewy. Poniżej umieszczam kilka jej wybranych zdjęć:

Fotoreportaż powiązany tematycznie: zdjęcia ze stadniny koni w Janowie Podlaskim.

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

11 komentarzy to “Ewa – zdjęcia córki mojej koleżanki Basi”

 1. Artur pisze:

  Fotogeniczna dziewczynka. Podoba mi się zdjęcie z muszelką ślimaka, z żółtymi kwiatkami i na trzepaku. Malownicze jest to zdjęcie z malowanym koniem.

 2. Dorota pisze:

  Piękne oczy ma Ewa!

 3. Kaśka pisze:

  Zdjęcia Ewy są rewelacyjne! Piękna z niej dziewczynka.

 4. Michał pisze:

  Rośnie z Ewy pierwszoligowa modelka. Piękna dziewczynka, którą bardzo ładnie pokazałeś, przede wszystkim na zdjęciach portretowych np: z muszelką lub żółtym kwiatkiem.

 5. Mariusz pisze:

  Z Ewy rośnie śliczna fotomodelka.

 6. Ivan pisze:

  Bajecznie wyglądają portretowe zdjęcia z żółtym kwiatkiem i muszelką ślimaka.

 7. Edyta pisze:

  Malinowe usta i piękne oczy. Fotogeniczna dziewczynka. 🙂

 8. mborkowski pisze:

  Dzięki za odwiedziny i komentarze. Ewa na pewno sama przeczyta, Wasze komentarze na temat jej urody. 🙂

 9. mama Ewy/Basiuta pisze:

  Dziękuję wszystkim, również w imieniu Ewy za śliczne komentarze, ale tak naprawdę podziękowania należą się Tobie drogi kolego… i wiem Marcin, że te małe kroki, o których piszesz wyżej są już wielkie… Jeszcze raz dziękuję, za poświęcony czas mojej córeczce, za piękne zdjęcia… Pozdrawiam. 🙂

 10. mborkowski pisze:

  Basiu, cała przyjemność po mojej stronie. Przy najbliżej okazji, chętnie zrobię powtórkę, ale już w innej scenerii. Pozdrawiam zarówno Ciebie jak i Ewę. 😉

 11. Ewa pisze:

  „Wujek”, bardzo dziękuję za zdjęcia i za wspaniałą wycieczkę z Maćkiem i Jackiem. Bawiłam się bardzo fajnie oglądając piękne widoki. Pozdrawiam serdecznie Maćka!!!

Leave a Reply