Adidas na maratonie – pierwsze miejsce

Fundacja Maraton Warszawski, razem z firmą Adidas, zorganizowała konkurs fotograficzny: 32. Maraton Warszawski w obiektywie, w którym moje zdjęcie zostało wyróżnione.

Konkurs fotograficzny został rozegrany w 4 kategoriach: smak rywalizacji – zawodnicy, siła dopingu – kibice, druga strona medalu – maraton od kuchni, oraz adidas na maratonie – kategoria specjalna. Dziś otrzymałem maila, że komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców poszczególnych kategorii, a wśród nich znalazło się moje zdjęcie:

Adidas na maratonie - z adidasem, będziesz zawsze pierwszy
Z adidasem, będziesz zawsze pierwszy!

Zdjęcie wygrało w kategorii specjalnej: ADIDAS NA MARATONIE. Tytuł zdjęcia: ”z adidasem, będziesz zawsze pierwszy”. Więcej informacji na temat wyników konkursu, możecie znaleźć na stronie Maratonu Warszawskiego: www.maratonwarszawski.com Miło, że ktoś docenił jedno ze zdjęć, które zrobiłem podczas 32. Maratonu Warszawskiego. Dziękuję organizatorom i korzystając z okazji – gratuluję autorom zdjęć, które zostały wyróżnione, w pozostałych kategoriach konkursu fotograficznego. Do zobaczenia na kolejnym Maratonie Warszawskim. 🙂

Informacja powiązana tematycznie: zdjęcia z 32. Maratonu Warszawskiego.

17 odpowiedzi na “Adidas na maratonie – pierwsze miejsce”

1. Mistrzowskie zdjęcia Marcin, to było do przewidzenia. Zapraszam do Londynu na maraton i 50 milowe wyzwanie, w których biorę udział. Be my Paparazzo. Massive Congrats

2. @ wszyscy: Dziękuję. Po ciężki dniu w pracy, dziś zostałem bardzo miło zaskoczony wiadomością od organizatorów konkursu, że jedno z moich zdjęć zostało przez nich wyróżnione i zapraszają po odbiór nagrody. Po takiej wiadomości, od razu odeszło zmęczenie po pracy. 🙂

@ DaRo: Tak, opłacało się troszkę pomęczyć (przyjemne) i pospacerować z aparatem za zawodnikami, którzy biegli w Maratonie. Mam nadzieję, że termin mi podpasuje i za rok, również otrzymam akredytację, dzięki czemu ponownie zmierzę się z tematem fotoreportażu. 😀

@ Magda: Kusisz mnie Londynem… W tym roku raczej nie dam rady, ale w przyszłym – zapewne skuszę się i odwiedzę Ciebie w Londynie. Do zobaczenia. 😉

@ Daniel: Fundatorem nagród w konkursie fotograficznym jest firma Adidas, tak więc nagrodą oprócz wyróżnienia, są gadżety marki Adidas m.in.: torba, portfel sportowy i skarpetki biegowe.

3. Gratulacje. Dobry strzał i ustrzeliłeś 1 miejsce, a ustrzelony przez Ciebie zawodnik, również zajął wysokie miejsce w Maratonie Warszawskim. Na 3322 osoby, które ukończyły ten bieg, Dariusz zajął bardzo wysokie 13 miejsce w klasyfikacji generalnej. Podwójne gratulacje. 🙂

4. Dobre foto i nagroda jak najbardziej zasłużona. Gratuluję. Co zrobisz m.in. ze skarpetkami biegowymi? Planujesz zacząć biegać? 🙂

5. @ wszyscy: Dziękuję. 😀

@ Wiki: Dzięki za informację o Dariuszu, którego uchwyciłem na tym zdjęciu i gratuluję mu wysokiego miejsca, oraz dobrego czasu. 🙂

@ Norman: Nagrody na pewno przydadzą się i zostaną wykorzystane, jak nie teraz to później. 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.